Tanie pamięci flash są często podróbkami, o czym przekonujemy się po zakupie – zwykle oszustwo dotyczy faktycznej pojemności, która różni się od deklarowanej. W LM 9/2017 wykrywamy podróbki.

  Otwieramy źródła profesjonalnej wiedzy
Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Reklama w "Linux Magazine"  

Reklama w "Linux Magazine"

"Linux Magazine" w Polsce!

Informacja prasowa

Monachium, Niemcy
12 lutego 2004 roku

Linux New Media AG rozszerzyło działalność na Polskę

Międzynarodowe wydawnictwo Linux New Media AG wprowadziło pod koniec stycznia 2004 roku na rynek polski swój flagowy produkt - miesięcznik "Linux Magazine". Pierwsze wydanie polskiej edycji pisma odniosło ogromny sukces handlowy, po dwóch tygodniach od wprowadzenia niemal cały nakład został sprzedany, natomiast jego 10% zostało rozprowadzone w formie prenumeraty.

"Linux Magazine - Edycja Polska" jest wydawany w oparciu o anglojęzyczną wersję "Linux Magazine", sprzedawaną w ponad pięćdziesięciu krajach. Każdy numer zawiera 88 stron wiedzy o Linuksie. Do czasopisma dołączona jest płyta CD, DVD lub dwustronna DVD. Polska wersja "Linux Magazine" korzysta z najlepszych na świecie artykułów poświęconych Linuksowi, publikuje również materiały polskich autorów, poświęcone lokalnym problemom.

Według oczekiwań główną grupę Czytelników stanowić będą administratorzy systemów, programiści, menedżerowie projektów oraz osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji związanych z technologiami informatycznymi. Te grupy odbiorców są najważniejsze dla rozwoju Linuksa oraz popularyzacji oprogramowania open source w Polsce.

Jednocześnie z wersją drukowaną udostępniona została strona internetowa czasopisma: http://www.linux-magazine.pl.

O Linux New Media AG

Linux New Media z siedzibą w Monachium, Niemcy, jest światowym liderem wśród dostawców treści związanych z Linuksem. Obecnie publikuje kilkanaście tytułów (w cyklu miesięcznym) poświęconych Linuksowi, prowadzi liczne serwisy internetowe dotyczących Linuksa i organizuje wystawę LinuxPark na największych europejskich targach IT CeBIT.

W 2012 roku firma przyjęła nazwę Medialinx AG.

Bliższe informacje

Brian Osborn

Medialinx AG

Putzbrunner Straße 71

81739 München

Tel: +49 89 99 34 11

E-mail: info@linux-magazine.pl

Profil wydawniczy "Linux Magazine"

Dobór tematyczny artykułów "Linux Magazine" obejmuje opisy wdrożeń real life, testy porównawcze produktów oraz opracowania analityczne dotyczące technologii open source i Linuksa.

"Linux Magazine" pomaga w podejmowaniu decyzji związanych z wykorzystaniem Linuksa w przedsięwzięciach komercyjnych, sektorze publicznym, edukacji i rozrywce.

Miesięcznik jest przeznaczony głównie dla osób zajmujących się zawodowo Linuksem - administratorów, programistów i użytkowników. "Linux Magazine" powstaje również z myślą o menedżerach informatyki i profesjonalistach IT, którzy chcą wykorzystywać Linuksa w zarządzanej przez siebie infrastrukturze.

Media Pack

Ściągnij Media Pack [PDF, 940 kB] Linux Magazine (zawiera cennik reklam).

Linux.local

Forma promocji skierowana do polskich przedsiębiorstw, które zajmują się Linuksem i open source. Obejmuje podstawowy wpis o firmie (dane teleadresowe, profil działalności), jest umieszczana w drukowanej wersji magazynu.
Więcej informacji

Reklama i współpraca marketingowa z "Linux Magazine"

Joanna Romaniuk

"Linux Magazine"
Linux New Media Polska Sp. z o.o.
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa

tel.: +48 22 742 14 55

kom. +691 44 09 03

e-mail: ads@linux-magazine.pl

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2017 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]